Telefon
WhatsApp
  • 16 Eylül 2020, 13:39
Müteahhitlik

Projelerinizi gerekli iş gücüne sahip ekibimizle kat karşılığı, dilersenizde taahhüt kapsamında belirlenen sürede teslim ediyoruz.        

Önceliğin güvenli yapılar olduğunu bilen firmamız ve uzman kadromuz Müteahhitlik hizmeti konusunda da önceliği memnuniyet ve güven üstüne inşa etmektedir. Sizlerin bizlere ilettiği projeler kapsamında hayata kazandırdığımız yapılarda öncelikler istenilen standartlara ve izinlere uygun yapılar yapmaktır. Gerekli izinler dahilinde yapıların inşaa edilmesi aşamısında ilk olarak keşif, imara uygunluk, maliyet hesaplaması ve kullanılacak malzemeler için teklif toplama sonrasında yapının tamamlanması için projenin maliyeti hesaplanmaktadır. Taahhüt şeklinde yapılacak olan yapılarda da aynı titizlik ile çalışmakta olan firmamız tüm izin, uygunluk ve maliyet hesaplamalarını öncelikle sizlere sunmaktadır. Anlaşma sağlanması halinde taahhüt edilen yapı projesindekine bire bir uygun yapıyı, taahhüt edilen sürede sizlere teslim etmektedir. 

Başarının her zaman müşteri memnuniyeti sayesinde kazanıldığını ve yaptığımız işin öncelikle insan hayatı için büyük bir önem arz ettiğini bilerek Kıbrıs'ın tüm bölgelerinde hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz. Güvenli, dayanıklı ve elbette ki en modern yapılar ile donattığımız projelerimizi referans olarak inceleyebilirsiniz. 

Yaşam alanlarınızın güvenli olduğundan emin olmanız, bizlerin tek referansıdır. Sizde Kıbrıs Aladağ İnşaat güvencesiyle projelerinizi hayata dönüştürebilir, kaliteliyle bütünleşmiş profesyonel müteahhit hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0533 825 36 36

BİZ SİZİ ARAYALIM